Ремкомплект 190mm 18W до світильника RNSM-16 Led-модуль BIOM Коло

Топ
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BIOM 190-18
88 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 992-43-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект 190mm 18W до світильника RNSM-16 Led-модуль BIOM Коло

Є різні варіанти потужності
Тепер є можливість замінити перегорілу матрицю в світильнику на нову. Так само ви зможете придбати окремо пульт для SMART світильника, уточнюйте цей момент про пульт, оскільки підходить він не під усі SMART світильники або Ремкомплекти.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Светлодиод для світильника |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритные размеры | |
| Діаметр | 190 см |
| Основні атрибути | |
| Стан | Створити |
| Світловий потік | 1620 лм |
| Тип лампи | LED-модуль |
| Форма | Круглий |
| Колірна температура | 5000K |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Стиль виготовлення | Класичний |
| Потужність | 18 Вт |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Колір світіння | Нейтральний |
- Ціна: 88 ₴




