Світлодіодний модуль 18Вт 5000К (ремкомплект до світильника) 1600Lm 220V 165mm (на магнітах)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 51329
145 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний модуль 18Вт 5000К (ремкомплект до світильника) 1600Lm 220V 165mm (на магнітах)
Світлодіодний модуль 18 Вт 5000К 220 В на магніті — це гарне рішення для ремонту згорілого світлодіодного або вдосконалення старих світильників. Модуль має тонкий корпус, що дає змогу його встановити майже в будь-який плафон.
На тильному боці встановлені магніти, що полегшує монтаж. Модуль має температуру світіння — 5000К. Основа виготовлена з металу, а розсіювач — із пластику. Живлення світлодіодного модуля 220 В.
- Діаметр 16.5 см

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultralight |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість кольорів | 1 |
| Колір світіння | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Габарити | |
| Діаметр | 165 мм |
- Ціна: 145 ₴




